فناوری پارسیان

فناوری پارسیان: ارائه دهنده انواع دستگاههای حضور غیاب در استان بوشهر

نوع خدمات قابل ارائه:
ارائه دهنده انواع دستگاههای حضور غیاب در استان بوشهر

– طبقه ی بالای کانون تبلیغات لیان شهر
ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۵
کد صفحه: ۲۴

معرفی:

ارائه دهنده انواع دستگاههای حضور غیاب در استان بوشهر
فناوری پارسیان با تخصص ، تجربه و توان علمی بالا در زمینه سیستم های اتوماسیون حضور و غیاب و با ارائه جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا ، با هدف کمک به مدیران استان بوشهر در رده های مختلف ، همواره سعی نموده است قدرت نظارت و مدیریت ایشان را به صورت چشم گیری افزایش دهد.
فناوری پارسیان هم اکنون به صورت انحصاری نمایندگی دو شرکت معتبر و موفق به نام جهان گستر و دیگری به نام پردازش تردد را برعهده دارد ، از جمله امتیازات این شرکت ها شبکه وسیع خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، ارائه ۱۲ تا ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش برای محصولات می باشد.
دستگاه های ارائه شده ترکیبی از سیستم های موفق خارجی و تولیدات داخلی بوده و دارای کیفیت بالا ، امکان توسعه ، استاندارد مناسب و عمر مفید بالا می باشند . از جمله مزایای این سیستم ها دقت بالا و سرعت فوق العاده و قیمت بسیار مناسب می باشد. با توجه به اینکه دارای سیستم عامـل و پـردازنده قـوی می باشند قابلیت بروز رسانی و ارتقاء را نیز دارند که این مزیت در دستگاه های دیگر نادر است ، همچنین سرعت بالای شناسایی کارت ، چهره و یا اثر انگشت این دستگاه ها دارای تکنولوژی بالایی می باشد. از دیگر امکانات مفید این دستگاه ها پورت های ارتباطی شبکه ، سریال و USB (فلش مموری) می باشد که کاربر به هر روش می تواند اطلاعات دستگاه ها را تخلیه نماید و توسط نرم افزار گزارش گیری نماید.
FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر