۲ شناور جدید به ناوگان ایاب و ذهاب خارگی ها اضافه شد

خلیج فارس: زارعی گفت: زمینه فعالیت دو شناور جدید در ناوگان ایاب و ذهاب اهالی جزیره فراهم شده تا یکی از مشکلات دیرینه این بخش کاهش یابد.

خلیج فارس: بخشدار ویژه خارگ گفت: با پیگیری های صورت گرفته و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی، زمینه فعالیت دو شناور جدید در ناوگان ایاب و ذهاب اهالی جزیره فراهم شده تا یکی از مشکلات دیرینه این بخش کاهش یابد.

عسکر زارعی در گفتگو با «خلیج فارس» افزود: به تازگی یک فروند کشتی تندرو با نام رویا جنوب در خط خارگ- گناوه با ظرفیت ۱۸۰ نفر فعال شده است که این مسیر را ظرف ۴۵ دقیقه طی می کند.

زارعی افزود: از فردا یکشنبه نیز کشتی دیگری با نام کلاره و ظرفیت ۳۲۰ نفر در خط خارگ- بوشهر فعالیتش را آغاز خواهد کرد که با توجه به فعالیت دو شناور قبلی در این مسیرها، یکی از مشکلات دیرینه اهالی این جزیره در خصوص تردد دریایی کاهش می یابد.

به گفته بخشدار خارگ، توقف و خواب شناورهای جدید و خدمه آن در خارگ پیش بینی و تمهیدات لازم از سوی اداره بندر در نظر گرفته شده تا زمینه خدمت رسانی به اهالی بخش فراهم باشد.

وی همچنین خبر داد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته به دانشگاه علوم پزشکی، برای اعزام بیماران اورژانسی خارگ به مرکز استان در روز از بالگرد استفاده می شود، با این حال در خصوص شب نیز به دلیل نبود بالگرد شب پر باید اقداماتی برای تقویت تجهیزات بیمارستان نفت پیگیری شود.

به گفته وی، با تامین تجهیزات جدید در بیمارستان نفت نیاز اعزام های اورژانسی کمتر خواهد شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر