کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر

کانون آگهی و تبلیغات لیان شهر در قالب خبره ترین کارکنان و کارشناسان حوزه تبلیغات آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.
آنچه برای ما حائز اهمیت است تعهدی است که در همراهی با شما به عهده می گیریم.
لیان شهر موفقیت خود در این زمینه را همواره مرهون اعتماد مشتریان خود به ویژه طیف وسیع همشهریان و هم استانی های عزیر می داند.

برای دیدن آلبوم هدایای تبلیغاتی سال ۹۵ می توانید از

طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و یا با کلیک روی لینک های زیر اقدام نمایید.

 

عکس صفحه اختصاصی لیان شهر

چاپ

صنعت چاپ آخرین حلقه از زنجیره به هم پیوسته ای است که با ایده آغاز می شود و پس از انجام عکاسی، طراحی، و طی مراحل فنی حاصل کار را به بیننده نمایان می گرداند. و این مهمترین حلقه زنجیره است.
چه بسیار ایده های خلاقانه که با چاپ ضعیف تأثیرگذاری لازم را نداشته و یا بالعکس چاپ با شفافیت بالا و جذاب، تأثیر بصری بالایی بر بیننده می گذارد و موجب جلب نظر وی می شود.
کانون تبلیغات لیان شهر بهترین مشاوره و همکاری لازم را ارائه می نماید و اطمینان و رضایت شما را بالاتر از آنچه انتظار دارید در پیوند زیبا و تحسین برانگیز هنر، کاغذ و جوهر حاصل می نماید.

graphic

طراحی گرافیک

با حضور نرم افزارهای قدرتمند رایانه ای روز به روز به تعداد فعالان این حوزه افزوده می شود. اما تردید نیست که از طراحی کتاب، مجله، کاتالوگ، پوستر، فولدر، بروشور، لوگو، اوراق اداری، بیلبورد، کارت ویزیت وامثال آن تا طراحی مالتی مدیا و وب سایت، آنچه باعث می شود بیننده تحت تأثیر قرار بگیرد، میزان برخورداری از استانداردهای بصری و قالب گرافیکی مناسب است که بی مدد خبرگان و کارشناسان حاصل نمی شود.
اطمینان داریم با در اختیار داشتن مجموعه ای از بهترین طراحان می توانیم آنچه شما طلب می کنید را زیباتر از تصور و بالاتر از انتظار شما خلق نماییم.

 

ارتباط با ما

آدرس دفتر لیان شهر:

بنـدر بوشهر – خیابان آزادگان (فنس نیروی هوایی) – جنب مجتمع سپهر – کنار کبابسرای باباحاجی

تلفن تماس:

۲۰۰۳ ۵۳ ۳۳ – ۰۷۷

ایمیل:

تلگرام: lianshahr@

اینستاگرام: lianshahr

lianshahr@gmail.com

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر