نخبه بوشهری جزو ۴ پژوهشگر برتر کشور شد+عکس

خلیج فارس: پروفسور مجید اسدی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان یکی از چهار پژوهشگر و فناور عرصه سلامت دانشگاه های علوم پزشکی کشور معرفی شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی این دانشگاه؛ دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در پاسخ به دبیر شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری عرصه سلامت کشور برای معرفی پژوهشگران و فناوران شاخص دانشگاه های علوم پزشکی چهار نفر از اساتید منتخب این حوزه را معرفی کرد.

براساس این گزارش اهمیت معرفی پروفسور مجید اسدی جوانترین استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این علت است که وی توانسته در کنار اساتید پر سابقه ای از دانشگاه های شهید بهشتی، تبریز و مشهد قرار گیرد.

دکتر افشین زرقی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر یداله امیدی استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکتر حسین حسین زاده استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دیگر پژوهشگران و فناوران معرفی شده هستند.

در شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و مراکز علمی ، آموزشی و پژوهشی سراسر کشور که آذر ماه سال جاری در هفته پژوهش برگزار خواهد شد افراد برتر در زمینه های پژوهشی و فناوری سال ۹۴ معرفی خواهند شد.

دکتر مجید اسدی متولد ۱۳۵۶ در شهرستان جم و متخصص پزشکی هسته ای است.

وی در سال ۲۰۰۵ در دوران دانشجویی جایزه بین‌المللی گوش و حلق و بینی آمریکا را کسب کرد، در سال ۲۰۰۶ به عنوان یکی از پژوهشگران برتر از طرف کنفدراسیون جهانی پزشکی هسته‌ای در کره‌جنوبی شناخته شد، کسب جایزه بین‌المللی در کنگره مغز و اعصاب استرالیا به خاطر اقداماتی که در زمینه پزشکی هسته‌ای و مغز انجام داده بود و در کنگره لندن که سال گذشته برگزار شد نیز ۲ مقاله وی به عنوان برتر شناخته شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر