%d9%84%db%8c%d9%84%d8%a7-%d8%b1%d8%ac%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d9%87%d9%85-%d9%85%d8%aa%d9%87%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%db%8c-%d8%ba%db%8c%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%af

«لیلا رجبی» بازهم متهم به بی غیرتی شد!

خلیج فارس: خداحافظی عروس بلاروسی بوشهری ها از مسابقات بین المللی، بار دیگر اتهام بی غیرتی را نصیب وی کرد؛ این بار از زبان یک مسئول فدراسیون.

به گزارش «خلیج فارس»؛ “تاتسیانا ایلیوشچانکا” اهل بلاروس که پس از ازدواج با پیمان رجبی دونده بوشهری به دین اسلام مشرف و نامش را به لیلا رجبی تغییر داد، فعالیت حرفه ای خود در رشته دو و میدانی را برای تیم ملی ایران ادامه داد تا اولین بانویی باشد که از این کشور به مسابقات المپیک راه یافته و علاوه بر آن افتخاراتی برای تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیایی و جهانی کسب کند.

این همه در شرایطی می باشد که وی و همسرش همواره از کم مهری فدراسیون گلایه مند بوده؛ مواردی نظیر تاخیر در پرداخت حقوق وعده داده شده، نبود مربی و کمبود برخی امکانات تمرینی. همین مشکلات نیز در المپیک ۲۰۱۶ ریو خودنمایی کرد تا وی نتیجه ای پایین از از انتظار کسب کند.

پس از آن مهاجر شجاعی کارشناس دو و میدانی در یکی از برنامه های تلویزیونی، اظهار داشت که این عملکرد ضعیف رجبی ناشی از نداشتن غیرت و عرق ملی است؛ اظهاراتی که نارضاتی عمومی خصوصا در فضای مجازی مواجه شد  تا  این کارشناس را ناگزیر به اصلاح ادبیاتش کند.

رجبی پس از این اتفاقات، گفته بود که از ورزش حرفه ای خداحافظی می کند، ولی در ایران خواهد ماند.

با این وجود، وی دوباره طی روزهای اخیر به اردوی تیم ملی دعوت شده، ولی اصرار رجبی به خداحافظی اش، باعث اتهام بی غیرتی به وی اینبار از سوی یک مسئول فدراسیون دو و میدانی شد.

اظهارات تند علیه لیلا رجبی از زبان عضو تیم های ملی

تیمور غیاثی عضو سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی با اشاره به خداحافظی لیلا رجبی از دوومیدانی به خبرگزاری ها گفته: لیلا رجبی با حضور در ایران به همه چیز رسید. بدون شک اگر در کشورش می‌ماند رنگ المپیک و سکه و جایزه را نمی‌دید. درباره خداحافظی او از دوومیدانی هم به هر حال او خارجی است و عِرق و غیرت ملی ندارد.

غیاثی افزود: هموطنان او به کشورهای دیگر می‌روند و تبعه آنجا می‌شوند چون در کشور خودشان شانس کمی برای موفقیت دارند. رجبی هم از این مسئله مستثنی نیست و حضورش در ایران به خاطر معروف شدن و پول و المپیک بود.

رجبی: ۹ سال پیش اشتباه کردم

لیلا رجبی دو و میدانی کار کشورمان در پاسخ به صحبت های تیمور غیاثی عضو سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی که او را بی غیرت خوانده بود، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: متاسفم! همه باید در این دنیا جواب کارهایشان را بدهند. من ۹ سال پیش اشتباه کردم؛ الان تصمیمم کاملا درست است.

اشاره وی به زمانی است که به عضویت تیم های ملی ایران درآمد.

هرگز به تیم ملی دوومیدانی برنمی گردم

بانوی پرتاب وزنه کشورمان اعلام کرد قصد بازگشت به تیم ملی را ندارد.

رجبی در واکنش به خبر دعوت دوباره اش به تیم ملی به تسنیم گفت: «من قرار نیست دوباره در تیم ملی حضور داشته باشم و قبلاهم این تصمیم را گفته ام و هرگز باز نخواهم گشت. حتی در لیگ هم شرکت نکردم و در ماه های اخیر تمرین نیز نداشته ام؛ بنابراین خداحافظی ام از دوومیدانی و پرتاب وزنه قطعی است».

به نظر می رسد مسئولان فدراسیون بجای اظهاراتی که تلاش ها و مدال های این ورزشکار را نادیده می گیرد و او را از رفتار برخی هموطنان ما دلگیرتر می کند، باید از تجربیات دوران ورزشی وی برای استعدادیابی در سطح استان ها بهره برد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر