علی افراشته از تهران کاندیدا شد+عکس

علی افراشته از تهران کاندیدا شد+عکس

لیج فارس: پس از بیانیه انصراف افراشته، «خلیج فارس» از احتمال کاندیداتوری وی در تهران و حضور در لیست مورد حمایت علی مطهری خبر داده بود. جالب اینکه امروز در زمان حضور افراشته در وزارت کشور، مطهری هم حضور یافته و نام نویسی کرد.

خلیج فارس: در پنجمین روز نام نویسی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم، دو هم استانی از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ علی افراشته استاندار اسبق بوشهر و معاون اجرایی رییس مجلس با حضور در وزارت کشور، نام نویسی کرده است.

گفتنی است وی همزمان با حسن زمانی مشاور لاریجانی و بهروز نعمتی نماینده اسدآباد در وزارت کشور همگی برای حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/10/02/13941002174945476775314.jpg

افراشته پیش از این قرار بود از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان کاندیدا شود، اما آبان ماه در بیانیه ای انصراف خود را اعلام کرد که در بخشی از آن آمده: «در میانه راه با مدعیانی مواجه شدم که بر توانایی بیشتر خود در خدمت به مردم اصرار دارند و رقابت با آنها در تعارض با مرام همیشگی اینجانب که همانا تشنگی برای خدمت بوده نه شیفتگی به قدرت بوده است.»

گلایه ای که اگرچه ابتدا به نظر می رسد سید کمال الدین شهریاری دیگر کاندیدای اصولگرای این حوزه انتخابیه را نشانه گرفته، اما بعدها مشخص شد که مصداق این بخش از بیانیه افراشته، نعمت الله سبحانی دوست دیرینه وی و یکی از کاندیداهای تنگستانی است که برای حضئور در این عرصه اصرار داشته و روز گذشته هم نام نویسی کرد.

پس از بیانیه انصراف افراشته، «خلیج فارس» از احتمال کاندیداتوری وی در تهران و حضور در لیست مورد حمایت علی مطهری خبر داده بود. جالب اینکه امروز در زمان حضور افراشته در وزارت کشور، مطهری هم حضور یافته و نام نویسی کرد.

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ۳۰ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر