سرمربی ایرانجوان بوشهر بازهم استعفا کرد/ خرمزی: دیگر برنمی گردم!

خلیج فارس: سرمربی ایرانجوان بوشهر با اشاره به دومین استعفایش در این فصل گفت: رفتم تا شاید فرد دیگری بتواند به این تیم کمک کند.

محمود خرمزی با سابقه بازی در تیم های شاهین، ایرانجوان بوشهر، برق شیراز و ذوب آهن اصفهان و مربیگری در کنار محمود یاوری، این فصل به بوشهر بازگشت تا سرمربی تیم سابقش در لیگ آزادگان باشد، اما با وجود رویکرد جوانگرایی در تیم و مقابله با بازیکن سالاری، به دلیل مشکلات مالی نتایج خوبی کسب نکرده تا این تیم در هفته چهاردهم مسابقات، از آخر جدول رتبه سوم را داشته باشد.

خرمزی به «خلیج فارس» می گوید: به صلاح باشگاه می بینم از سمت خود کناره گیری کرده تا دست آنها برای تصیم گیری باز باشد. همه تلاش خودم را برای ایرانجوان انجام دادم و فکر می کنم در شرایط کنونی بروم بهتر است.

وی افزود: من همیشه یک بوشهری ام و برای موفقیت تیمهای استان دعا می کنم. ایرانجوان هزار و یک مشکل دارد که امیدوارم با رفتن من همه چیز درست شود الان هم حتی اگر با استعفایم موافقت نشود، دیگر برنمی گردم.

وقتی از خرمزی پرسیدیم مگر مشکل ایرانحوان شما بودید که باید می رفتید؟ اظهار داشت: برای جلوگیری از حاشیه برای ایرانجوان، تمایل به بازگو کردن مشکلات ندارم و امیدوارم رفتن من منجر به حرکت رو به جلو در تیم شود.

همزمان زمزمه هایی درباره احتمال انتخاب حمید کللی فرد بجای خرمزی مطرح می باشد که خاطرات صعود شاهین بوشهر به لیگ برتر با وی فراموش نشدنی است، اما حضور وی در جمع قرمزپوشان آن هم در اوج بی پولی تیم شان، بعید به نظر می رسد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر