«راستاد» معاون دریایی سازمان بنادر کشور شد

«راستاد» معاون دریایی سازمان بنادر کشور شد

خلیج فارس: راستاد که از اواخر دهه ۷۰ سابقه حضور در بندر بوشهر دارد، در مقطعی به مدت ۹ سال مدیرکل بنادر و دریانوردی استان شد، اما در ماههای پایانی دولت احمدی نژاد به دلیل اختلافاتی که با استاندار وقت شکل گرفت، به تهران منتقل و مشاور رییس وقت سازمان شد.

خلیج فارس: با پیشنهاد رییس سازمان بنادر و حکم وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ راستاد که از اواخر دهه ۷۰ سابقه حضور در بندر بوشهر دارد، در سال ۸۳ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان شد، اما در خرداد ۹۲ و ماههای پایانی دولت احمدی نژاد به دلیل اختلافاتی که با استاندار وقت پیدا کرد، به تهران منتقل و مشاور رییس وقت سازمان شد.

با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، مجددا در دی ماه ۹۲ راستاد به مدیریت بندر بوشهر بازگشت که تا آن زمان به صورت سرپرستی اداره می شد.

اینک با پیشنهاد رییس سازمان و حکم وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد به عنوان معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریایی کشور منصوب شده و معارفه اش نیز عصر امروز برگزار خواهد شد.

پیش از این هادی حق شناس عهده دار این معاونت بود که حدود ۵ ماه پیش برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس استعفا کرد.

گزارش «خلیج فارس» می افزاید: احتمالا راستاد با حفظ سمت معاونت دریایی سازمان بنادر کشور، مدیریت بندر بوشهر را نیز تا تعیین جایگزین بعدی برعهده می گیرد.

پیگیری خبرنگار ما نشان می دهد: هرچند سازمان بنادر در انتخابات مدیران استانی اش بر گزینه های غیربومی نگاه و توجه دارد، ولی شنیده ها حاکی از آن است که در میان سه معاون بومی راستاد، احتمال معرفی یکی از آنها به مدیریت بندر بوشهر وجود دارد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر