%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b2%d9%86-%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%da%a9%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d9%88%d8%b4%d9%87%d8%b1

دستگیری زن شوهرکش در بوشهر

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: زنی که به علت اختلاف خانوادگی همسرش را به قتل رسانده و جسدش را در پارک “لیان” بوشهر رها کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر؛ سردار حیدر عباس زاده گفت، بعداز ظهر دیروز جمعه ۱۹ آذرماه فردی هنگام بازی با فرزندش در پارک لیان جسد بی جان مردی ناشناس را مشاهده و به پلیس اطلاع می دهد.

وی افزود: با حضور گشت کلانتری مشخص شد جسد متلاشی و قابل شناسایی نمی باشد و شب گذشته پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی جسد و صحنه کشف آن متوجه شدند متوفی در جایی دیگر به قتل رسیده و سپس به اینجا منتقل شده است.

این مقام ارشد پلیس بیان کرد: با انجام تحقیقات میدانی و تداوم اقدامات اطلاعاتی و پلیسی هویت مقتول بنام “ح، الف”۴۵ ساله ساکن بوشهر شناسایی شد.

وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات همسر متوفی بعنوان مظنون به پلیس آگاهی احضار که در مواجهه با مستندات پلیس به قتل همسرش با همدستی یکی از بستگانشان به علت اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر