%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%82%db%8c%d9%86-%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d9%88%d8%b4

دستگیری باند سارقین طلاجات منزل در بوشهر/ هشدار به صاحبان منازل مبله

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت:۳ مجرم که با تشکیل باندی حرفه ای اقدام به سرقت طلاجات و اموال منازل مسکونی در شهر بوشهر می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده ادامه داد: درپی وقوع چندفقره سرقت طلاجات و اموال منزل در بوشهر طرح عملیات انتطامی ویژه ای در دستور کار یگانهای انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد، بعداز ظهر دیروز (شنبه) واحد اطلاعات و عملیات پلیس در خیابان امام این شهر به یک دستگاه خودرو پراید مظنون و طی یک عملیات سرعتی خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه خودرو توقیفی سابقه سرقت از شهر شیراز و پلاک آن نیز مسروقه بود اظهار داشت: در تحقیقات بعدی متهم دستگیر شده به سرقت طلاجات و اموال مسکونی در شهر بوشهر با همدستی ۲نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ عرب زاده تصریح کرد: با همکاری پلیس امنیت عمومی استان، مامورین کلانتری ۱۳ و اطلاعات و عملیات شهرستان بوشهر مخفیگاه متهمین در دو باب “منازل مبله”محله های جنوبی و مرکز شهر شناسایی ، ۲ متهم دیگر دستگیر و مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل طلاجات، رایانه، لب تاپ، تبلت، تلفن همراه، چاقو، موتورسیکلت و اوراق و اسناد هویتی کشف شد.

این مقام انتظامی از کشف یک قبضه اسلحه کلت کمری از مخفیگاه متهمین خبر داد و خاطرنشان ساخت: افراد دستگیر شده که ساکن استانهای همجوار می باشند، بمنظور سرقت وارد بوشهر شده و تاکنون به ۱۷فقره سرقت منزل مسکونی، خودرو، موتورسیکلت و پلاک خودرو در شهر بوشهر اعتراف کرده اند.

سرهنگ عرب زاده بیان کرد: با توجه به اعترافات سارقین، به شهروندان توصیه می شود در روزهای پایانی هفته خصوصا ساعات اولیه شب های تعطیل، منازل خود را خالی از سکنه نکنند و حتی الامکان از سیستم های حفاظتی، ایمنی و تاخیری استفاده کنند.

وی همچنین به مالکین و صاحبان منازل مبله در شهر بوشهر هشدار داد: حق ندارند بدون هماهنگی و کسب مجوز از اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان واحد مسکونی خود را تحت عنوان منازل مبله به منطور کسب درآمد در اختیار متقاضیان قرار دهند، چرا که در صورت وقوع جرایم امنیتی، ضدامنیتی و سواخلاقی در اینگونه واحدها، صاحبان و مالکین نیز به اتهام معاونت در جرم تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر