خبر-لیان-شهر

جزییات درگیری مسلحانه با سوداگر مرگ در جاده بوشهر- برازجان

خلیج فارس: این قاچاقچی با حرکات رامساید قصد داشت متواری شود که ماموران برابر قانون بکارگیری سلاح و به ناچار یکی از لاستیک های خودرو را مورد اصابت تیر قرار دادند، اما …

خلیج فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تشریح تعقیب و گریز مسلحانه با سرکرده یک باند بزرگ مواد مخدر در جاده بوشهر- برازجان، خبر داد: شب گذشته و در جریان این درگیری، ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ وحید زرین کلاه با بیان اینکه اقدامات اطلاعاتی حکایت از تلاش برای انتقال محموله مواد مخدر به استان توسط سرکرده یک باند داشت، افزود: در این راستا  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی و با همکاری پلیس شهرستان دشتستان، در قالب چند تیم ویژه به محورهای تردد سوژه اعزام و آنها را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند.

وی بیان داشت: ماموران پس از مشاهده خودرو حامل مواد مخدر در اتوبان بوشهر- برازجان، با علائم هشدار دهنده و تابلو ایست دستور توقف را صادر کردند، اما راننده هیچ گونه توجهی ننموده و با افزایش سرعت، سد کردن و برخورد با خودروی ماموران متواری شد.

وحید زرین کلاه افزود: با توجه به شرایط پیش آمده، این قاچاقچی با حرکات مارپیچ و خطرناک و همچنین با حرکت رامساید (خلاف جهت) در اتوبان قصد داشت از دست قانون متواری شود که ماموران برابر قانون بکارگیری سلاح و به ناچار یکی از لاستیک های خودرو حامل مواد مخدر را مورد اصابت تیر قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بیان داشت: راننده حامل مواد مخدر کماکان بی توجه به وضعیت پیش آمده پس از ورود به یک راه فرعی و گذشتن از چند روستا با سرعت بالا در یک اقدام جنون آمیز به سمت ماموران تیراندازی نمود که با عکس العمل ماموران که در تعقیب وی بودند مواجه شد.

سرهنگ زرین کلاه ادامه داد: علی رغم  پنچر شدن یکی از لاستیک های خودرو حامل مواد مخدر و به لحاظ تاریکی شب، قاچاقچی مذکور کماکان ادامه مسیر داده و نهایتا در بیابان های اطراف یکی از روستاهای برازجان خودرو خود را رها کرده و قصد فرار داشت که ناگهان خود را در محاصره پلیس مبارزه با مواد مخدر دید.

زرین کلاه بیان داشت: قاچاقچی در این شرایط مجددا قصد تیراندازی به سوی ماموران را داشت که پلیس با اقدام ضربتی وی را خلع سلاح و دستگیر کرد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو توقیف شده مقدار ۴۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، گفت: متهم دستگیر شده به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر