خبر-لیان-شهر

جزییات برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت و گاز در عسلویه

خلیج فارس: از برنامه های جنبی هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر می توان به بازدید از پروژه های در دست ساخت در پارس جنوبی و کارگاههای تخصصی در زمینه محیط زیست و انرژی اشاره کرد.

خلیج فارس: هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر از شنبه ۱۲ دی ماه به مدت ۴ روز در عسلویه برگزار می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این نمایشگاه با حضور نزدیک به ۶۰ شرکت فعال در صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز، قطعه سازان و تولید کنندگان تجهیزات صنعتی توسط سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر در فضایی به متراژ ۴۰۰۰ متر مربع در قطب انرژی کشور(عسلویه) برگزار می گردد.

این نمایشگاه محلی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های شرکت های دولتی و خصوصی در زمینه داخلی سازی تجهیزات و دانش فنی ساخت و طراحی پالایشگا هها است، تا با کمک آن بیش از پیش به معرفی توانمندی های استان بپردازیم.

هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی با هدف  معرفی و ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای شرکت های دولتی و خصوصی در بومی سازی تجهیزات و معرفی پروژه های صنعتی و فرصت های سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز و ایجاد زمینه برای انتقال دانش فنی برگزار می گردد که با توجه به اقدامات اثر گذار دولت تدبیر و امید در زمینه دیپلماسی و اقتصاد و رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی و گازی در وزارت نفت این نمایشگاه می تواند فرصت مغتنمی جهت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در دوران پساتحریم درمیادین پارس جنوبی و شمالی باشد.

از برنامه های جنبی هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر می توان به بازدید از پروژه های در دست ساخت در پارس جنوبی و کارگاههای تخصصی در زمینه محیط زیست و انرژی اشاره کرد.

گفتنی است این نمایشگاه از شنبه ۱۲ دی ماه به مدت ۴ روز از ساعت ۹ الی ۱۶ در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  بر پا خواهد بود.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر