خبر-لیان-شهر

بعد از رسواییِ کرم‎های حلزون، نوبت به شامپوهای ضد ریزش مو رسید!

خلیج فارس: پس از رسوایی تبلیغات گسترده “کرم های حلزون” در صداوسیما که فقط با یک تماس در منزل به شما تحویل داده می شود و ادعا می کرد زیبایی و نشاط پوست را به ارمغان می آورد و کلیه لک های صورت را می گیرد و البته با تاخیر زیاد توسط وزارت بهداشت تکذیب شد، حالا نوبت به شامپوهای ضد ریزش مو رسیده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سازمان غذا و دارو وابسته به وزارت بهداشت درباره تبلیغات تلویزیونی شامپوهای ضد ریزش اعلام کرد: شامپو و لوسیون تقویتی مو با نام تجاری ژیوار، شامپو ضد ریزش آناژن و همچنین شامپو یی که بدون ذکر نام تجاری و صرفاً با اعلام شماره تماس تلفنی بفروش می رسد در تیزرهای تبلیغاتی خود از ادعاهای غیر واقعی استفاده می کنند.

در این اطلاعیه آمده: این موضوع باعث گمراهی اذهان عمومی شده است و ضمن تاکید بر غیر مجاز بودن این گونه تبلیغات، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بعنوان رسانه امین و مورد وثوق می خواهیم قبل از قبول آگهی های تجاری، استعلامات لازم را از منابع اصلی اخذ نمایند.

این سازمان با اشاره به اینکه ادعاهای اغراق گونه می تواند مشمول پیگرد قضایی گردد؛ به صاحبان کالاهایی که به هر نحو قانونمندی، تمایل به انجام تبلیغات درباره محصولات خود دارند درخواست می شود که آنها صرفا ملزم به بیان اطلاعات قید شده در مجوز محصول، صادره از ارگان و نهاد مرتبط می هستند.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر