از دستگیری قاتل بی‌رحم در جم تا تسلیم شدن قاتل دشتستانی

از دستگیری قاتل بی‌رحم در جم تا تسلیم شدن قاتل دشتستانی

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاتل بی‌رحم در جم، گفت: یک متهم به قتل در دشتستان تسلیم قانون شد.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاتل بی‌رحم در جم، گفت: یک متهم به قتل در دشتستان تسلیم قانون شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار حیدر عباس‌زاده به تشریح ماجرای دو فقره قتل در استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: قاتل بی‌رحمی که در شهرستان جم اقدام به قتل یک خانم کرده بود با تلاش پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: فردی ناشناس دوم اسفندماه امسال در یکی از روستاهای شهرستان جم خانمی به هویت معلوم را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس با ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و با بریدن دست چپ مقتول طلا و زیورآلات وی را به سرقت برده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با حضور کارآگاهان جرایم جنایی پلیس اگاهی شهرستان جم و بررسی فنی و اطلاعاتی زوایای مختلف این پرونده فردی افغانی به هویت «ع. ک» ۲۰ ساله به‌عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از خانه این متهم در شهرستان جم زیوالات آغشته به خون مقتول کشف و متهم دستگیر شده صراحتا به قتل و بریدن دست مقتول اعتراف کرد.

متهم به قتل تسلیم قانون شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین به تسلیم شدن یک قاتل در شهرستان دشتستان اشاره کرد و ادامه داد: در آخرین روز دی ماه گزارش تیرخوردگی فردی به هویت کورش در روستای دهداران بخش شبانکاره به پلیس اعلام شد.

وی ادامه داد: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که این فرد بر اثر جراحات وارده فوت و قاتل نیز که یکی از بستگان وی بوده که متواری شده است./مهر

سردار عباس‌زاده تصریح کرد: با تلاش‌های پلیس آگاهی شهرستان دشتستان و همراهی و همکاری قابل تقدیر رئیس دادگاه بخش شبانکاره صبح امروز قاتل خودرا تسلیم قانون کرد و انگیزه خود را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر