اختلاف خانوادگی در چغادک رنگ خون گرفت. دستگیری قاتل طی 7 ساعت

اختلاف خانوادگی در چغادک رنگ خون گرفت/ دستگیری قاتل طی ۷ ساعت

خلیج فارس: فردی که با شلیک چند گلوله مرد ۴۰ ساله ای را در یکی از روستاهای اطراف چغادک از به قتل رسانده بود، ظرف ۷ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1a1b9fduhmmot9enhcv2q19k9c.jpg

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که با شلیک چند گلوله مرد ۴۰ ساله ای را در یکی از روستاهای اطراف شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر به قتل رسانده و متواری شده بود، ۷ ساعت پس از آن شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار حیدرعباس زاده در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: ظهر دیروز جسد مرد ۴۰ ساله ای به هویت “ناصر” درحالی که  آثار شلیک دو گلوله به سر و صورت وی مشهود بود در کنار موتورسیکلتش در اطراف روستای تل سیاه از توابع شهر چغادک پیدا شد که با حضور کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی  تحقیقات و بررسی پلیسی این حادثه آغاز گردید.

وی افزود پ: پلیس در تحقیقات میدانی و بررسی های اطلاعاتی خود به ” ع” مظنون و وی را دستگیر مرد. در تحقیقات تخصصی تر این فرد به اتهام انتسابی اعتراف  و علت آن را اختلاف شخصی با مقتول و خانواده اش عنوان کرد.

همچنین سلاح کلاش بکاررفته در این حادثه نیز کشف شده است.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر