اجرای طرحی زیبا در آستانه نوروز با درخواست از مردم بندر بوشهر

اجرای طرحی زیبا در آستانه نوروز با درخواست از مردم بندر بوشهر

با نزدیک شدن به روزهایی پایانی سال شاهد برنامه ریزی زیبایی توسط یک از دستگاه های اجرایی خدمت رسان در شهر بوشهر هستیم که در صورت همکاری مردم می تواند جلوه های ویژه ای از مهربانی را رقم زند
یکی از طرح هایی که این روزها توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر در حال اجراست و با استقبال خوب مردم مواجه شده طرح “دست های مهربان ” می باشد .

به گزارش سوک ؛ با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و خرید وسائل جدید با عدم نیاز به وسائل قبل در منازل شهروندان بوشهری مواجهه هستیم که  شهروندان می توانند درصورت داشتن هر گونه منسوجات جهت در اختیار قرار گرفتن به افراد نیازمند با شماره های ذکر شده توسط سازمان مدیریت پسماند تماس تا هر گونه وسائل شامل میز، کمد ، تخت ، گاز ، یخچال ، فرش و … پس از جمع آوری جهت استفاده در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی، هدف از اجرای این طرح را مشارکت شهروندان در اجرای اقدام خداپسندانه و کمک به نیازمندان ؛ جمع آوری و رساندن اقلام مازاد شهروندان به نیازمندان ؛ جمع آوری وجلوگیری از قرار گرفتن این گونه وسائل در کوچه ها می باشد.

مسعود غلامزاده فرد ضمن تشکراز شهروندان گرامی بابت همکاری با برنامه های این سازمان اعلام کرد : همشهریان می توانند ضمن تماس با این سازمان جهت جمع آوری وسائل، خود نیز شخصا با مراجعه به غرفه های بازیافت اینگونه اقلام را تحویل نمایند.

وی درباره دیگر برنامه های اجرایی این سازمان اظهار کرد : در راستای فرهنگ آموزش تفکیک از مبدا در مدارس ، استقرار ایستگاه بازیافت در مدرسه فرهنگ شهر بوشهر پس از امضاء تفاهم نامه آموزش بازیافت و تفکیک از مبدا میان سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر با تعدادی از مدارس شهر بوشهر ، در گام نخست توسط این سازمان ایستگاه بازیافت جهت آموزش و جمع آوری مواد بازیافتنی در این مدارس قرار گرفت.

به گفته غلامزاده فرد در گامهای بعد معلمین ،دانش آموزان و اولیاء آنها آموزشهای لازم را در خصوص تفکیک از مبدا توسط کارشناسان این سازمان فرا می گیرند ضمن این که در طول سال تحصیلی برنامه های متناوب آموزشی،فرهنگی ارائه می شود.

وی ادامه داد : در این طرح سازمان مدیریت پسماند با ایجاد ایستگاه بازیافت در این مدارس که شامل مخازن جدا سازی کاغذ،پلاستیک ، قوطی و… می باشد و با ارائه آموزشهای لازم به دانش آموزان ،معلمین و والدین آنها را نسبت به ترویج فرهنگ بازیافت آشنا می کند.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر