اجازه تاسیس کنسولگری انگلیس را نمی‌دهیم.دشمن دنبال براندازی فوق نرم است

اجازه تاسیس کنسولگری انگلیس را نمی‌دهیم/ دشمن دنبال براندازی فوق نرم است

خلیج فارس: امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر ژن مبارزه با استعمار دارد گفت: تاریخ مقاومت استان بوشهر قدمت ۵۰۰ ساله و با آمریکا ۲۲۰ ساله دارد.

خلیج فارس: امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر ژن مبارزه با استعمار دارد تاکید کرد: تاریخ مقاومت بوشهر قدمت ۵۰۰ ساله و با آمریکا ۲۲۰ ساله دارد و نیز در مقطعی از تاریخ مردم این استان در مقابل پرتغالی‌ها ایستادند و از سرزمین خود دفاع کردند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در نشست با اعضای کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار گفت: اجازه تاسیس کنسولگری انگلیس در بوشهر را نمی‌دهیم.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: باید تاریخ مقاومت بوشهر در برابر استعمارگران که ریشه مقاومت این استان است بازیابی شود و نیز تلخی و شیرینی‌های مقاومت بررسی شود؛ هرگز نباید در تاریخ متوقف شویم بلکه باید از این تاریخ عبرتی برای زمان حال خود گرفت.

بخش های دیگری از سخنان نماینده ولی فقیه در استان به نقل از روابط عمومی دفتر وی را می خوانید:

  • دشمن متوجه شده است که نمی‌تواند از طریق صف به مبارزه با مردم ایران بپردازد بنابراین قصد دارد در ستادهای اصلی کشور همچون مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و حتی دانشگاه‌ها و لایه‌های دانشجویی و قشر مذهبی نفوذ کند.
  • باید مقاومت در برابر استعمار بیگانگان را حفظ، بروز و فوق روز کنیم و برای برنامه‌هایی که استعمارگران در آینده دارند از اکنون پیش بینی‌های لازم و راهکارهای مقابله با آن داشته باشیم که این کار نیاز به اتاق فکر دارد.
  • دشمن به دنبال براندازی فوق نرم است. در براندازی سخت از طریق نظامی و براندازی نرم به صورت فرهنگی و سیاسی آشکار است اما براندازی فوق نرم به صورت فوق پنهان صورت می‌گیرد. به همین دلیل باید جبهه ضد نفود تشکیل دهیم و با تمام توان پشت مقام معظم رهبری باشیم و با توطئه‌ها مقابله کنیم.
  • مردم استان بوشهر همواره پشتیبان مقام معظم رهبری بودند و نخواهند گذاشت که رهبرشان لحظه‌ای فکر کند که تنها است و این را در تاریخ خود در مبارزه با آمریکا و انگلیس نشان داده است. این محال است که آمریکا و انگلیس بتوانند این کار را در کشور به ویژه در استان بوشهر انجام دهند و برگزاری اینگونه همایش‌ها آتش برافروخته آنها را خاموش خواهد کرد.
  • انگلیس هرجا به عنوان استعمار رفته در آن مکان استضعاف ایجاد کرده و به دنبال محقق کردن اهداف پلید خود بوده است.
  • کوچکترین امتیاز به آمریکا و انگلیس بزرگترین خطر ایجاد می‌کند زیرا آنها از کوچکترین منفذ بزرگترین استفاده‌ها را می‌کنند.
FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر