خبر-لیان-شهر

اتفاقی منحصر به فرد و در عین حال تعجب آور در یک نشست عمومی

در حاشیه مجمع عمومی هیات فوتبال استان بوشهر که با حضور علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال برگزار شد، هدیه داده شده به علیرضا صمیمی را پس گرفتند!

به گزارش سوک ؛ در حاشیه مجمع عمومی هیات فوتبال استان بوشهر که با حضور علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال برگزار شد، اتفاق عجیبی رخ داد که جالب توجه بود!

در این مراسم محمد نجفی رییس هیات فوتبال از علیرضا صمیمی دروازبان پر افتخار بوشهری تیم ملی فوتسال ایران دعوت کرد تا در مجمع حضور یابد و از این بوشهری شایسته تجلیل گردد. در لحظه ای که نجفی قرار بود لوح تقدیر و هدیه ای را که برای صمیمی در نظر گرفته بود به او تحویل دهند بدهد، اعلام کرد آقای کفاشیان می گوید سکه را به آقای صمیمی ندهید تا ما در فدراسیون به شکل بهتری پرداخت کنیم و به این بهانه سکه تحویل داده را مجددا از علیرضا صمیمی پس گرفت و در جیب خود گذاشت!

این در حالی بود که هدیه از طرف هیات فوتبال بوشهر بود و ربطی به جای دیگری نداشت که در حضور رسانه ها و مهمانان دعوت شده به این گونه ناپسند با گلر ارزنده تیم ملی فوتسالمان برخورد شود.

باشگاه خبرنگاران نوشت : هرچند یک سکه یا چند سکه برای تجلیل از قهرمانان ملی بی ارزش است اما پس گرفتن هدیه! کار ناشایستی بود که در قبال این قهرمان ملی صورت گرفت.

سایت فوتبال بوشهر در حاشیه نگاری از این نشست اعلام کرد: در این مراسم که با رای اکثریت اعضا کازرونی به عنوان نایب رییس هیات فوتبال استان بوشهر انتخاب شد،حاشیه های جالبی نیز در بر داشت.

مراسم با بیش از ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد تا گلایه برخی شنیده شود  .علی رضا صمیمی دروازبان پر افتخار و خوش اخلاق تیم ملی فوتسال ایران راس ساعت ۱۰ در سالن حاضر شد و گویا قرار بود از وی تقدیر به عمل آید.

علی کفاشیان به همراه محمد نجفی و حسن کامرانی فر ساعت ۱۰/۵۰ دقیقه وارد سالن شدند.پرویز عبدی پور رییس کمیته مسابقات استان  به عنوان منشی جلسه به هماهنگی امور می پرداخت.

اکثر اهالی فوتبال و مدیران باشگاه ها در این مجمع حضور داشتند.بهروزیان فرد رییس اداره ورزش و جوانان استان با ۱۰ دقیقه تاخیر خود را به مراسم رساند.

ابتدای مراسم یک کلیپ بسیار زیبا از عملکرد یک ساله هیات فوتبال بوشهر پخش شد.سخنران ابتدای مراسم محمد نجفی متولی فوتبال استان بود که به تشریح برنامه ها و عملکرد مجموعه اش پرداخت وی در ابتدای صحبتهایش از علی رضا صمیمی به عنوان اسطوره فوتسال یاد کرد.

بعد از پایان صحبتهای نجفی ،محتشم دبیر هیات که اجرای مراسم را بر عهده داشت،به شوخی گفت:داشتم کم کم بلندگو را قطع می کردم،چرا که وقت کمی داریم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان دیگر سخنران مراسم بود که عنوان کرد: در طول تاریخ ورزش بوشهر ،بیشترین کمک های فوتبالی در زمان ریاست او بر ورزش بوده و خواستار توجه بیشتر به داوری استان شد.

 هنگام رای دادن به کازرونی ،مهرداد فرخنده پی مربی برازجانی خواستار توضیح بیشتر در مورد شرح وظایف نایب رییس جدید شد.در این جلسه با نظر هیات رییسه هیات فوتبال ،خواستار تعلیق علی نعمتی مالک باشگاه شاهین بوشهر از فعالیت های فوتبالی شدند که این اقدام رای اورد.

در همان لحظه رای گیری ،عالی نژاد مدیر عامل باشگاه کارگر بنه گز اعلام کرد:ای کاش اگر قرار بود رای صادر شود،شخص نعمتی هم حضور داشت تا از خودش دفاع کند که کفاشیان گفت:رای می گیریم اگر رای آورد که تعلیق است اما رای نیاورد می تواند در فوتبال حضور داشته باشد!

بهرام رضاییان از دیگر حاضران در جلسه بود که خواستار وحدت و همدلی بیشتر اهالی فوتبال استان شد.مهرداد فرخنده پی سرمربی تیم فوتبال پیام چغادک به عنوان نماینده مربیان از برخی مسائل انتقاد کرد و گفت:من نماینده مربیان استان هستم،چرا هر وقت پول نیست به سراغ بومی ها می آیند اما پای پول که وسط می آید مربیان بومی رها می شوند!گناه دلگرم چه بود که آنگونه با وی برخورد شد! مگر با مربی بومی لیگ برتری نشدیم!

یک ساعت و اندی از جلسه گذشته بود که احمد نظرزاده نماینده باشگاه ایرانجوان به مراسم رسید.عباسی مدیر عامل باشگاه استقلال بوشهر که در گوشه ای از سالن نشسته بود،بعد از صحبتهای فرخنده پی او را بابت حرفهایی که مطرح کرده مورد تمجید قرار داد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر