آیت‎الله حسینی‎ بوشهری پس از نام‎نویسی برای خبرگان چه گفت؟+ عکس

آیت‎الله حسینی‎ بوشهری پس از نام‎نویسی برای خبرگان چه گفت؟+ عکس

خلیج فارس: نماینده کنونی استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امیدواریم عمر رهبر معظم انقلاب به بلندای آفتاب دراز باشد و به این زودی ها خبرگان رهبری نیاز به اقدام خاصی نداشته باشند.

خلیج فارس: در اولین ساعات آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری برای کاندیداتوری در این انتخابات نام نویسی کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ وی صبح امروز (پنج شنبه) با حضور در فرمانداری بوشهر به عنوان مرکز حوزه انتخابیه استان فرم های مربوطه برای نامزدهی انتخابات مجلس خبرگان را تکمیل و مدارک مربوطه را تحویل داد.

آیت الله حسینی بوشهری که متولد بردخون شهرستان دیر است، برای نخستین بار در دوره قبل برای نمایندگی استان در این مجلس کاندیدا و انتخاب شد. وی هم اکنون مدیر حوزه های علمیه کشور و امام جمعه قم است.

http://media.irna.ir/1394/13940926/81882150/81882150-4696890.jpg

وی پس ثبت نام درمحل ستاد انتخابات شهرستان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به حضور در قم و نزدیکی این استان به وزارت کشور امکان ثبت نام در آنجا فراهم بود ولی ترجیح دادم با نام نویسی در بوشهر از همین ابتدا در کنار مردم خونگرم و ولایتمدار این استان باشم.

به نوشته ایرنا، حسینی بوشهری ادامه داد: جایگاه مجلس خبرگان رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی بی بدیل است زیرا رسالت مهم آن مشخص کردن رهبر در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی یادآور شد: در طول تاریخ تشکیل مجلس خبرگان رهبری یکی از کارکردهای مهم آن انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی به عنوان رهبر انقلاب اسلامی است.

حسینی بوشهری یادورشد: به گفته رهبر انقلاب، مجلس خبرگان رهبری برای روز مباداست و این نهاد با سلامت و صلابت به رسالت خود پایبند است.

وی گفت: امیدواریم عمر رهبر معظم انقلاب به بلندای آفتاب دراز باشد و به این زودی ها خبرگان رهبری نیاز به اقدام خاصی نداشته باشند.

http://media.irna.ir/1394/13940926/81882150/81882150-4696886.jpg

حسینی بوشهری بیان کرد: امروز رهبری بزرگ و سربلند داریم و هرچه از دوران رهبری ایشان می گذرد به ابعاد بیشتری از این شخصیت والا مقام پی می بریم.

وی اظهارکرد: هوشمندی، هوشیار و تدبیر و آگاهی مقام معظم رهبری بر کسی پوشیده نیست و حضور ولادیمیرپوتین رئیس جمهوری روسیه برای دیدار با مقام معظم رهبری در بدو حضور در ایران خود گواهی بر این مدعاست.

حسینی بوشهری گفت: وقتی دراین نشست مقام معظم رهبری آیین افتتاحیه اجلاس گاز را به پوتین یادآور می شود پوتین اظهار می کند که نشست مهم من دیدار با شماست و این نشان از جایگاه رفیع رهبر معظم انقلاب است.

استان بوشهر با بیش از یک میلیون ۳۰ هزار نفر جمعیت دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند سالجاری همزمان با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر