آغاز طرح استقبال از بهار در بندر بوشهر . تصاویر

آغاز طرح استقبال از بهار در بندر بوشهر / تصاویر

به گزارش سوک ؛ در رستای آماده سازی محلات بندر بوشهر برای ایام نوروز مدیریت پسماند شهرداری بوشهر اقدام به پاکسازی و جمع آوری ضایعات و نخاله ها کرده است .
بر اساس این گزارش ، از پانزدهم لغایت بیست و نه اسفندماه کلیه امکانات و ماشین آلات این سازمان با حضور یک صد نفر از نیروی کارگری کمکی به همراه سایر پاکبانان ، بندربوشهر را آماده ایام نوروز برای شهروندان و میزبانی از مسافرین نوروزی می کنند.

دراین طرح که با همفکری شورایاران کلیه محلات سطح شهر بوشهر انجام می پذیرد رفت و روب ،جمع آوری نخاله ها و پاکسازی کانالها انجام می گردد .

در اولین روز اجرای این طرح ، کلیه ماشین آلات و نیروی های سازمان در مانور فرهنگی در سطح خیابانهای شهر بوشهر اقدام به حرکت خودرو ها کرده و پس از آن طبق برنامه از پیش طراحی شده پاکسازی محلات در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است در سال گذشته عملکرد موفق سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر سبب شد که شهر بوشهر به عنوان یکی از نظیف ترین شهرهای ایران شناخته شود به گونه ای که در نظرسنجی که از مسافران نوروزی انجام گرفت از شهر بوشهر به عنوان یک شهر پاک یاد شده است.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر