%d8%a2%d8%ba%d8%a7%d8%b2-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d8%b9%d8%b1%d9%87-%d8%b1%d8%b6%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1

آغاز ثبت نام جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: همزمان با تولد امام موسی کاظم (ع) فراخوان ثبت نام در دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان آغاز شد.

به گزارش سوک ، حمیده ماحوزی روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: هدف از برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی اشاعه فرهنگ رضوی و گسترش فعالیتهای فرهنگی و ادبی سیره اهل بیت (ع) است.

وی اضافه کرد: در روز برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی از هشت نفر برگزیده این جشنواره تجلیل و مبلغ ۹۴میلیون ریال جایزه در بین آنان توزیع می شود.

ماحوزی اظهارکرد: رویکرد جدید جشنواره ۱۲ مشاعره ملی رضوی تقدیر از خانواده های رضوی است و براین اساس از خانواده های اول با چهار میلیون ریال و از خانواده دوم با سه میلیون ریال تقدیر می شود.

وی گفت: همچنین افرادی که مشتاقانه در این جشنواره شرکت می کنند وبتوانند دوستان خود را نیز همراه کنند مورد تقدیر قرار می گیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: برپایی نمایشگاه فرهنگی و هنری رضوی، هشتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی رضوی و شبهای شعر رضوی در طول سال برای پشتیبانی برنامه دهه کرامت، تشکیل اتاق فکر جشنواره و بهره مندی از خرد جمعی برای پربارکردن برنامه ها از جمله برنامه های جنبی دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر است.

وی یادآور شد: برای نفر اول جشنواره ملی مشاعره رضوی لوح تقدیر، تندیس جشنواره و کمک هزینه حج عمره، نفر دوم تندیس و لوح تقدیر و ۱۵میلیون ریال و نفر سوم نیز تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۱۲میلیون ریال در نظر گرفته می شود.

ماحوزی اظهارکرد: همچنین برای برگزیدگان چهارم تا هشتم نیز از ۱۰ میلیون ریال تا شش میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

به نوشته ایرنا ،وی یادآور شد: برای شرکت کنندگان استانهای دیگر نیز کمک هزینه سفر، اسکان و پذیرایی نیز پرداخت می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: دریازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی ۳۷۰ نفر شرکت کردند که ۶۴نفر به مرحله پایانی راه یافتند و از هشت نفر برگزیده نیز تقدیر شد.
جشنواره رضوی در ۳۱ استان کشور و ۷۷ کشور جهان در هرسال همزمان با آغاز دهه کرامت در ۹۳ عنوان جشنواره فرهنگی، هنری، اجتماعی، دیجیتالی و کودک و نوجوان برگزار می شود.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر