خبر-لیان-شهر

آخر هفته بارانی در انتظار بوشهر

خلیج فارس: از عصر چهارشنبه تا یکشنبه آینده، بوشهری ها هوای ابرای و آسمان بارانی را تجربه خواهند کرد.

خلیج فارس: براساس اعلام هواشناسی، از عصر چهارشنبه تا یکشنبه آینده، بوشهری ها هوای ابرای و آسمان بارانی را تجربه خواهند کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در همین خصوص کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: از ساعت های پایانی فردا چهارشنبه یک سامانه بارشی فعال به استان بوشهر وارد و تا روز یکشنبه هفته آینده در استان فعالیت خواهد داشت.

پیام مساعدی افزود: در این ارتباط فردا بتدریج بر مقدار ابرها افزوده و در ساعت های پایانی آن، مناطق شمالی استان بوشهر تحت پوشش سامانی بارشی قرار خواهد گرفت.

وی در گفتگو با ایرنا اضافه کرد: آغاز فعالیت سامانه یاد شده به طور فراگیر از پنجشنبه تا روز یکشنبه است و اوج فعالیت آن در روزهای جمعه و شنبه آینده و بیشتر در مناطق جنوبی استان بوشهر است.

مساعدی بیان کرد: فعالیت این سامانه بارشی در برخی از ساعت ها با رعد و برق و وزش تندباد خواهد بود. وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری و در طول روز همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

مساعدی یادآور شد: در این مدت سمت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی و با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و از فردا چهارشنبه با سرعت هشت تا ۳۰ کیلومتر خواهد بود.

وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل شمالی از ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و در سواحل مرکزی و جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است که از فردا در همه نقاط این ارتفاع ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته عسلویه با ۲۶ و جم با ۶ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دما را تجربه کردند.

وی گفت: در این مدت شهر برازجان با ۸۸ و دیر با ۳۵ درصد بیشترین و کمترین میزان رطوبت را تجربه کرد.

مساعدی افزود: هم اکنون دمای هوا در شهر بوشهر ۱۶ درجه سانتیگراد و رطوبت هوا ۶۱ درصد گزارش می شود.

FavoriteLoadingاضافه کردن به علاقه مندی ها!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
کانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهرکانون تبلیغات و گرافیک لیان شهر